O e-papierosie

Zalety e-papierosa

podejmij decyzję i skończ z nałogiemPapieros elektroniczny to nowoczesne urządzenie, które sprawia, że rzucanie palenia zajmuje mniej czasu niż w przypadku innych metod, a w dodatku jest całkowicie bezbolesne. Na rynku pojawiają się kolejne, udoskonalane wersje produktów. Ogromną zaletą wynalazku jest możliwość oszczędzenia pieniędzy i ochrony własnego zdrowia. papierosów nie należy do łatwych. Trzeba być do tego odpowiednio przygotowanym psychicznie oraz fizycznie. Przede wszystkim należy sobie uświadomić fakt naszego uzależnienia od nikotyny oraz wszystkie negatywne konsekwencje, które się z tym wiążą. Warto przeanalizować wszelkie argumenty przemawiające za rzuceniem i porozmawiać o swojej decyzji oraz wątpliwościach z bliskimi. W razie obawy o zdrowie można skontaktować się z lekarzem specjalistą oraz wybrać odpowiednie środki wspomagające rzucanie palenia.

Dlaczego warto?

Większość osób zastanawia się jak rzucić palenie bez konieczności zmiany dotychczasowego trybu życia. Papieros elektroniczny to uniwersalny sposób skierowany do wszystkich palaczy niezależnie od ich wieku czy stopnia uzależnienia od nikotyny.

Jego największe zalety to:

1

Rzucanie palenia jest bardzo proste i w zupełności bezbolesne. Konstrukcja e-papierosa umożliwia regulowanie dawek nikotyny i wybór ich mocy. Możesz stale zmniejszać ilość spożywanej nikotyny, aż do jej całkowitego porzucenia.

2

E-papierosy są dużo tańsze od swoich tradycyjnych odpowiedników oraz innych środków pomagających w rzucaniu palenia takich jak np. gumy, plastry czy tabletki.

3

Zaspokajane są wszystkie nawyki związane z dawnym nałogiem. W ten sposób rzucanie palenia przebiega o wiele szybciej. Nie denerwujesz się czekając na przystanku lub podczas spotkania ze znajomymi.

4

Brak szkodliwych substancji smolistych. Stosowanie urządzenia pozwala szybko odbudować dawną kondycję fizyczną i zapomnieć o uciążliwym kaszlu. Papieros elektroniczny pomaga przywrócić smak oraz węch.

5

Brak brzydkich zapachów oraz odzieży przesiąkniętej papierosowym dymem. Urządzenie nie pozostawia po sobie żadnego śladu.

6

Nie narażasz swoich bliskich oraz współpracowników na bierne palenie. E-papieros nie wydziela żadnych zapachów oraz trujących substancji.

7

Możesz cieszyć się zdrową cerą i włosami, a Twoje zęby nie są narażone na zmianę koloru.


Wygodne rzucanie

rzuć palenie w wygodny sposóbPapierosy elektroniczne stają się coraz bardziej popularne. Ludzie doceniają ich walory i korzystają z możliwości przejęcia kontroli nad własnym uzależnieniem. Dzięki urządzeniom można wybrać i opracować własny sposób na odstawienie nikotyny. Dostępna opcja regulowania dawek nikotyny umożliwia rzucanie palenia w zgodzie z własnymi potrzebami i preferencjami. Sposób ten pozwala ograniczyć stres i niedogodności zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej naszego organizmu. Po całkowitym wyeliminowaniu nikotyny pozostaje możliwość korzystania z płynów nie zawierających nikotyny.

Badania naukowców

E-papierosy są wymieniane pośród najbardziej skutecznych środków na rzucanie palenia. Posiadają wszystkie najważniejsze pozytywne cechy produktów takich jak gumy, tabletki oraz plastry. Ponadto oferują dodatkowe możliwości i pozwalają na zaspokojenie dawnych przyzwyczajeń. W porównaniu do pozostałych sposobów ogromna zaletą papierosa elektronicznego jest także jego niska cena i łatwa dostępność wielu zróżnicowanych produktów. Każdy ma możliwość dopasowania ich właściwości do własnych preferencji.