Poradnik skutecznego rzucania palenia

Najtrudniej podjąć jest decyzję o definitywnym rozstaniu się z nałogiem. Potem jest tylko z górki. Przeczytaj artykuł o podejmowaniu decyzji o rzuceniu, poznaj najczęstsze powody rzucania palenia oraz dowiedz się w jaki sposób zamienić swoją decyzję w czyny.

Zobacz artykuł

Pierwsze dni po odstawieniu nikotyny są najtrudniejsze. Dowiedz się jak poradzić sobie w tym trudnym okresie. Co robić, żeby nie poddać się już na początku walki z nałogiem. Poznaj najczęstsze objawy odstawienia papierosów i dowiedz się jak z nimi walczyć.

Zobacz artykuł

Każdego rzucającego palenie prędzej, czy później dopada kryzys. Dowiedz się jak radzić sobie w takiej sytuacji oraz, które środki wspomagające w walce z nałogiem będą najlepsze na pierwsze kryzysy.

Zobacz artykuł

Bardzo ważnym czynnikiem podczas rzucania palenia jest wsparcie innych osób. Dowiedz się jak bardzo ważne jest wsparcie najbliższych w twojej walce z nałogiem. Przeczytaj jak rodzina powinna reagować na twoje zachowania po odstawieniu papierosów.

Zobacz artykuł

Pytanie, które od zawsze nurtuje w szczególności płeć piękną. Z tego artykułu dowiesz się jak poradzić sobie z zagrożeniem przyrostu wagi po odstawieniu papierosów.

Zobacz artykuł

Kategorie

Oni już rzucili: