O nas

My już rzuciliśmy, dołącz do nas już dziś

Motywujemy do działania

Nasza strona ma charakter edukacyjny oraz informacyjny. Staramy się zachęcić jak największą liczbę osób do rzucenia papierosów. Palenie jest przyczyną niezliczonej ilości chorób oraz poważnych komplikacji zdrowotnych. Samodzielna walka z nałogiem może być bardzo trudna. Wiele rzucających osób skarży się na brak motywacji, nieprzyjemne dolegliwości oraz problemy z depresją i nerwicami. Kolejne nieudane próby odstawienia nikotyny tylko pogarszają sytuację i sprawiają, że nałóg jest coraz silniejszy. Staramy się wspierać wszystkich zdecydowanych na porzucenie papierosów. Prezentujemy skuteczne i sprawdzone metody motywacyjne, programy rzucania oraz udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z paleniem. Nasz serwis to miejsce, gdzie swoimi doświadczeniami mogą wymienić się zarejestrowani użytkownicy. Dodatkowo można przeczytać tutaj rady specjalistów oraz osób, które poradziły sobie z nałogiem.

Testujemy różne metody

W ostatnich latach, w Polsce bardzo rozwinął się rynek środków wspomagających rzucanie papierosów. Wybór jest bardzo trudny ponieważ palacze mają możliwość zakupu wielu różnych produktów takich jak np.: gumy do żucia, plastry, tabletki czy elektroniczne papierosy. Każdy ze sposobów posiada zarówno wady, jak i zalety. W naszym serwisie szczegółowo opisujemy wszystkie wymienione metody oraz przeprowadzamy testy poszczególnych produktów. Sprawdzamy czy warto poświęcać na nie swój czas oraz pieniądze. Jesteśmy również otwarci na opinie i recenzje wszystkich użytkowników, które chętnie publikujemy na swoich łamach. Z naszą pomocą można przekonać się, że odstawienie papierosów to bardzo prosta sprawa. Sukces tkwi w umiejętnym dopasowaniu środków oraz metod do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Dostęp do wiarygodnych informacji

Prezentujemy wyłącznie rzetelne i sprawdzone opisy, recenzje oraz porady. Naszym priorytetem jest skuteczność, dobre samopoczucie i zdrowie czytelników. Są oni najważniejszą częścią naszego serwisu i to właśnie nim poświęcamy najwięcej uwagi. Stale poszerzamy swoją wiedzę na temat palenia oraz innowacyjnych sposobów jego rzucania. Publikujemy wszystkie nowości dotyczące branży i opisywanych produktów. Stale rozwijamy serwis tak, aby mógł on być skarbnicą wiedzy na wszystkie tematy związane z walką z nałogiem nikotynowym. Jesteśmy otwarci na ciekawe sugestie związane z funkcjonowaniem naszej strony. Rzucanie palenia jest bardzo proste i pokazujemy to każdego dnia.