Ranking tabletek

1. Nicorix

Nicorix - tabletkiTabletki Nicorix, to całkowicie zdrowe i naturalne produkty. W zrównoważony i skuteczny sposób pomagają pozbyć się z organizmu nikotyny. To wszystko spowodowane jest substancjami zawartymi w tabletkach. Jest to przede wszystkim korzeń Kudzu, zielona herbata oraz guarana. Pierwszy składnik działa aktywnie, hamując zapotrzebowanie organizmu na zapalenie papierosa i tym samym dostarczeniem sobie toksycznych substancji. Kolejny, czyli zielona herbata ma funkcje oczyszczające. Pomaga w sposób łagodniejszy zniwelować skutki odstawienia. Guarana jest składnikiem wpływającym na tempo przemiany materii, dodaje energii, co pomaga wydzielić się hormonom szczęścia.

Terapia związana z przyjmowaniem tabletek jest bardzo prosta i łatwa do zapamiętania. Wiele innych tabletek musi być przyjmowanych kilka razy dziennie przez ponad miesiąc, co daje około setką przyjętych kapsułek. Jednak tabletki Nicorix, aby prawidłowo funkcjonować muszą zostać przyjęte dwa razy dziennie – najlepiej rano i wieczorem. Dobrze jest je popić dużą ilością wody, dzięki temu łatwiej i szybciej się wchłoną.

Tutaj znajdziesz tabletki Nicorix w najniższej cenie

Nicorix - tabletkiWażne w tabletkach Nicorix jest ich naturalne działanie i pochodzenie. Dzięki temu nie są zobowiązane ograniczeniami. Powoduje to, że lek ten może być przyjmowany niemalże przez wszystkich, również przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące. To duża ulga dla osób pragnących zwalczyć w sobie nałóg, lecz potrzebujących dodatkowego wsparcia.

Skuteczność

W zależności od stopnia uzależnienia terapia trwa 1-2 miesiące. Najważniejsze jest jednak to, jak skutecznie te tabletki działają. Według przeprowadzonych badań aż 93,1% ludzi decydujących się na terapię przechodzi ją pozytywnie. Ważną informacją jest również to, że przyjmowanie tabletek Nicorix nie powoduje przybierania na wadze. To naturalne, nieobciążające organizm leki pomagające na trwałe pozbycie się nałogu.

Skład produktu

Nicorix - tabletkiNicorix zawiera w sobie przede wszystkim składniki naturalnego pochodzenia: zieloną herbatę, guaranę, korzeń kudzu oraz cytyzynę (zawiera się między innymi w korzeniach złotokapu). Najważniejsze jednak jest to, że Nicorex nie zawiera w sobie nawet śladowych ilości nikotyny. Dlatego bezpiecznie stosować go mogą nawet kobiety w ciąży. Lek ten nie jest również uzależniający, nie obciąża także organizmu.

Podsumowanie

Tabletki Nicorix kosztują 89 złotych za jedno opakowanie (jest to terapia jednomiesięczna). Jeżeli osoba rzucająca palenie wypala dziennie ponad 20 papierosów, wtedy najlepszym wyjściem będzie zakupić tabletki na dwumiesięczną terapię – 60 dni jest w pełni wystarczające, aby całkowicie wyjść z długoletniego nałogu.

Tutaj znajdziesz tabletki Nicorix w najniższej cenie