Metody rzucania palenia

E-papieros

Oryginalny wynalazek

Papierosy elektroniczne to urządzenia służące do inhalacji nikotyny. Coraz więcej osób wykorzystuje je jako narzędzie ułatwiające rzucenie zwykłych papierosów. Kształtem i wymiarami przypominają tradycyjne papierosy. Ich działanie polega na podgrzaniu specjalnego płynu z nikotyną i przekształceniu go w mgiełkę, którą wdycha użytkownik. W ten sposób palenie może być wolne od substancji smolistych i trujących, a e-palacz zaciąga się wyłącznie czystą nikotyną. Dodatkowo użytkownik ma możliwość wyboru smaku oraz mocy płynu. Urządzenia są proste w obsłudze i dużo zdrowsze od tradycyjnych papierosów. Ludzie wykorzystują je zarówno jako narzędzie ułatwiające rzucenie palenia, jak i substytut tradycyjnych papierosów

Uniwersalne właściwości

Elektroniczny papieros może być dobrym sposobem na rzucenie papierosów. To idealny wybór dla osób, którym trudno pozbyć się nawyków związanych z tradycyjnym paleniem. E-papieros w pełni zaspokaja wszystkie potrzeby związane z głodem nikotynowym. Jego wielką zaletą jest możliwość samodzielnego wyboru mocy palonej nikotyny. Pozwala to na stopniowe ograniczanie palenia bez przykrych konsekwencji związanych z nagłym odstawieniem papierosów.

Urządzenia są tanie w zakupie i eksploatacji. Ich cena jest bardzo korzystna w stosunku do innych metod rzucania oraz zwyczajnych papierosów. Odpowiednio wybrany i używany papieros może być bardzo pomocny podczas rzucania palenia. Jest to doskonały wybór dla wszystkich osób, które posiadają silne przyzwyczajenia i odstawienie nikotyny znacząco odbija się na ich stanie fizycznym i psychicznym.

Cena urządzeń waha się od 120 do około 250 złotych.

Zapoznaj się z przygotowanym przez nas rankingiem najlepszych e-papierosów:

1

Seven Classic

Zdecydowany lider zestawienia. Doskonałej jakości e-papieros, który spodoba się praktycznie każdemu. Sprawdzony produkt, który umożliwia dawkowanie nikotyny i stopniowe odstawianie nałogu. Wysoką skuteczność urządzenia potwierdza jego rynkowy sukces. Ogromną zaletą jest niska cena zakupu i zaskakująco tanie koszty eksploatacji.

e-papieros Seven Classic e-papieros Seven Classic e-papieros Seven Classic

Tutaj znajdziesz e-papierosa Seven Classic w najniższej cenie

2

TABAQUE duo Black

Propozycja dla osób szukających najwyższej jakości i wydajności. Markowy produkt, który przyniesie ulgę niezależnie od stopnia uzależnienia. Prosta obsługa i elegancki wygląd pozwolą z klasą rozstać się z nałogiem. Skuteczność potwierdzona przez wielu dotychczasowych palaczy.

e-papieros TABAQUE duo Black e-papieros TABAQUE duo Black e-papieros TABAQUE duo Black

Tutaj znajdziesz e-papierosa TABAQUE duo Black w najniższej cenie

3

FOOF

Kompletny zestaw odznaczający się niecodziennymi możliwościami. Gratka dla wszystkich osób, które nie mogą rozstać się z papierosem. Przemyślana budowa oraz niskie koszty eksploatacji sprawią, że tradycyjne palenie z pewnością pójdzie w odstawkę.

e-papieros FOOF e-papieros FOOF e-papieros FOOF

Tutaj znajdziesz e-papierosa FOOF w najniższej cenie

4

TABAQUE Chess

Dobra jakość i bogate wyposażenie zestawu to największe zalety tej propozycji. Papieros elektroniczny umożliwiający długie palenie i zapewniający odpowiednie walory smakowe. Z powodu niezwykle silnej konkurencji dopiero 4 miejsce.

e-papieros TABAQUE Chess e-papieros TABAQUE Chess e-papieros TABAQUE Chess

Tutaj znajdziesz e-papierosa TABAQUE Chess w najniższej cenie

5

Kangertech EVOD Mega

Coś dla osób poszukujących oszczędności. Nowoczesny i tani zestaw zdobywający swoją pozycję na rynku. Urządzenie jest wygodne i proste w obsłudze. Jego walory powinny przekonać praktycznie wszystkich dotychczasowych palaczy.

e-papieros Kangertech EVOD Mega e-papieros Kangertech EVOD Mega e-papieros Kangertech EVOD Mega

Tutaj znajdziesz e-papierosa Kangertech EVOD Mega w najniższej cenie