O e-papierosie

Dlaczego e-papieros pomaga rzucić palenie?

Papieros elektroniczny to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób uzależnionych od zwyczajnego palenia. Stałe dostarczenie określonych dawek nikotyny oraz dymu powoduje zmiany w funkcjonowaniu naszego organizmu. W takim przypadku, nagłe rzucenie palenia może przyczynić się do problemów ze zdrowiem oraz złego samopoczucia. W związku z tym, większość osób walczących z nałogiem poddaje się zaledwie po kilku dniach niepalenia. E-papieros to urządzenie, które pozwala na stałe zmniejszanie dawek i mocy spożywanej nikotyny oraz umożliwia ograniczenie zatruwania własnego organizmu.

Brak głodu nikotynowego

rzuć palenie i poczuj się lepiejPapierosy elektroniczne w pełni zaspokajają głód nikotynowy i pozwalają zapomnieć o potrzebie palenia. Podczas korzystania z urządzenia nie dochodzi do żadnych procesów spalania – wszystko opiera się na podgrzaniu specjalnego płynu zawierającego oczyszczoną nikotynę. Oznacza to, że do organizmu e-palacza nie trafiają żadne szkodliwe substancje. Istotnym elementem rzucania palenia jest odpowiednie nastawienie psychiczne. E-papieros do złudzenia przypomina zwyczajne papierosy i podobnie jak one wydziela dym, który w tym przypadku jest jednak zupełnie nieszkodliwy dla palącego i jego otoczenia. Dzięki swoim właściwościom urządzenie pozwala zaspokoić wszystkie potrzeby wiążące się z określonymi przyzwyczajeniami oraz odruchami warunkowymi. E-papieros ma zdecydowaną przewagę nad innymi metodami rzucania papierosów takimi jak tabletki, gumy oraz plastry z nikotyną. Odstawianie nikotyny w ten sposób jest mniej stresujące oraz nie wiąże się z żadnymi objawami ubocznymi.

Idealny zamiennik

rzuć palenie w niekonwencjonalny sposóbPapieros elektroniczny może być zamiennikiem zwyczajnego papierosa oraz większości środków wspomagających rzucanie palenia, które są dostępne na naszym rynku. Posiada on ich najważniejsze cechy i właściwości, a przy tym jest o wiele bezpieczniejszy, skuteczniejszy i zdrowszy. Naturalnie nie można zapominać, że e-papierosy zawierają nikotynę, która jest uzależniająca. W tym przypadku występuje ona jednak w o wiele mniejszych dawkach, które dodatkowo każdy użytkownik może samodzielnie regulować. Papieros elektroniczny to idealny sposób na ograniczenie ilości spożywanej nikotyny i pomoc w całkowitym rzuceniu palenia. Dodatkowo ogromną zaletą tej metody rzucania papierosów jest jej niski koszt i łatwy dostęp do wielu produktów. Nie wymagają one recepty oraz konsultacji lekarskich. Urządzenia można łatwo dopasować do swoich potrzeb oraz wymagań. Ich obsługa jest bardzo prosta i wygodna.