Ranking tabletek

2. Desmoxan

Desmoxan - tabletkiTabletki Desmoxan mają za zadanie zmniejszyć chęć na sięgnięcie po papierosa poprzez zajęcie jego miejsca w organizmie. Tabletki zawierają składniki pochodzenia naturalnego spełniające te same funkcje co nikotyna. Pobudzają one nadnercza do produkcji adrenaliny i zwiększenie ciśnienia tętniczego. Zawarta w tabletkach cytyzyna rywalizuje z nikotyną o te same receptory nerwowe i skutecznie je wypiera. Jednak, aby do tego doszło należy bezwzględnie przestrzegać etapów kuracji dołączonej do każdego opakowania tabletek.

Desmoxan bardzo szybko wchłania się do przewodu pokarmowego i już z pierwszą tabletką zaczyna działać. Nie należy się obawiać tego, że składnik ten będzie zalegał w organizmie – wydala się on wraz z moczem prawie całkowicie, reszta dawki jest metabolizowana.

Cała kuracja trwa łącznie 25 dni i podzielona jest na 5 etapów:

  • Od 4 do 12 dnia – 1 kapsułka co 2,5 godziny (maksymalnie 5 kapsułek na dobę)
  • Od 13 do 16 dnia – 1 kapsułka co 3 godziny (maksymalnie 4 kapsułki na dobę)
  • Od 17 do 20 dnia – 1 kapsułka co 5 godzin (maksymalnie 3 kapsułki na dobę)
  • Od 21 do 25 dnia – 1 lub 2 kapsułki na dobę.

Pamiętać należy, że każda tabletka powinna być popita bardzo dużą ilością wody.

Skuteczność

Desmoxan - tabletkiEfekty całej kuracji mogą być bardzo szybko zauważone. Przez pierwsze dni można jednocześnie palić papierosy, jednak zalecane jest, aby już piątego dnia leczenia zostały one odstawione. Moc tabletek powinna skutecznie zastąpić chęć na zapalenie papierosa, zaś ich dodatkowe właściwości sprawiają, że skutki odstawienia nie są aż tak silne. Pamiętać jednak należy, że powrót do nałogu skutkuje przerwaniem działania tabletek.

Skład produktu

Desmoxan - tabletkiNajważniejszym składnikiem tabletek Desmoxan jest cytyzyna. To podchodząca z ziaren złotokapu substancja o działaniu podobnym do nikotyny. Dodatkowymi składnikami tabletek jest celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu oraz zawarte w twardej kapsułce dwutlenek tytanu, indygotyna oraz żelatyna.

Podsumowanie

Tabletki Desmoxan dostępne są w cenie 55 złotych za opakowanie 100 tabletek. Całe opakowanie wystarczy na jednorazową, pełną kurację. Cena jest stosunkowo wysoka, jednak cieszą się wysoką popularnością ze względu na swoje zadowalające działanie. Desmoxan to silny lek, który w połączeniu z silną wolą i rzeczywistą chęcią na rozstanie się z nałogiem przyniosą oczekiwany skutek.