O e-papierosie

Co poczuje Twój organizm?

Zamiana zwyczajnych papierosów na palenie elektroniczne jest praktycznie nieodczuwalna i nie powoduje żadnych negatywnych skutków. E-papierosy pomagają w szybkim odzwyczajeniu się od tradycyjnego palenia i łagodzą początkowe objawy walki z nałogiem nikotynowym. W wielu przypadkach, natychmiastowe zaprzestanie palenia przekłada się na zaburzenia w prawidłowym działaniu organizmu oraz problemy z koncentracją. To główny powód ponownego powrotu większości osób do palenia. W przypadku używania e-papierosów, jest on całkowicie zminimalizowany.

Zapomnij o substancjach smolistych

zapomnij o smolistych substancjachPapieros elektroniczny w zupełności zaspokaja potrzebę sięgnięcia po zwyczajnego papierosa. Dodatkowo daje on możliwość wyboru dawki nikotyny oraz jej mocy. Ułatwia to znacząco stałe zmniejszanie jej ilości w celu całkowitego uwolnienia się od uzależnienia. Pozytywne efekty zastąpienia tradycyjnych papierosów ich elektronicznym odpowiednikiem są zauważalne już po kilkunastu dniach stosowania. Wiele zależy od liczby wypalanych dotychczas papierosów oraz trybu życia. Po przejściu na e-palenie, do organizmu nie trafiają żadne trujące substancje smoliste. Ograniczenie przyswajania trujących związków i dymu ma niezwykle pozytywny wpływ na nasz organizm. W trakcie e-palenia zażywamy wyłącznie oczyszczoną nikotynę, która nie powoduje nowotworów.

Ulga dla organizmu

odetchnij po rzuceniu paleniaZauważalnymi efektami przejścia na elektroniczne palenie są znaczna poprawa kondycji, zniknięcie problemów z podrażnieniami gardła oraz kaszlem. O wiele lepiej funkcjonuje nasz węch oraz smak. Rzucanie palenia staje się o wiele łatwiejsze i wygodniejsze. E-papieros wydziela dym, który nie posiada żadnego zapachu i jest w pełni bezpieczny dla najbliższego otoczenia. Poprawie ulega stan naszych zębów, jamy ustnej, cery oraz włosów. Organizm e-palacza otrzymuje nikotynę, ale praktycznie wszystkie szkodliwe i trujące związki związane ze zwyczajnymi papierosami zostają wyeliminowane. Umożliwia to przeprowadzenie bezpiecznej i skutecznej kuracji mającej na celu całkowite wyeliminowanie palenia z naszego życia.

Przemyślana decyzja

jak rzucić palenie w przemyślany sposóbOdstawienie papierosów to ogromne wyzwanie dla naszego ciała i psychiki. Warto przemyśleć tę decyzję i odpowiednio się do niej przygotować. Dużym ułatwieniem może być nakreślenie planu postępowania. Warto pamiętać, że e-papierosy to skuteczne i bezpieczne urządzenie, które może być wykorzystywane przez osoby praktycznie w każdym wieku, niezależnie od stopnia uzależnienia od nikotyny. Dodatkowo nie wymagają one recepty i są bardzo tanie w eksploatacji.